Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu

 Tel  : 0216 474 49 92
 Cep  : 0216 651 08 62
 Web Adresi http://www.zuhalabla.com
 Adres :Barbaros Mah. Başkan Sok. No:14 Koşuyolu/Üsküdar


 

Özel Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu

 • Anaokulundan Teklif Al
 • Should be Empty:

  İstanbul Koşuyolu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya yukarıda verilen telefon numarasından; Özel Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Özel Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Özel Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel etkinlikler ile Özel Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu yıllık ücretleri (kayıt ücreti) ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

  Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulu Olarak Amacımız çocuklara yaparak,yaşayarak,eğlendirerek hayatı öğretmektir.
  Zuhal Abla Anaokulu aynı yerinde 11 yıldan beri hizmet vermektedir.Tüm çocuklarımızın zekası farklıdır ve değişmeye,gelişmeye hazırdır.Yeteneklerimiz,becerilerimiz,hayal gücümüz,amaclarımız,yaratıcılığımız,nekadar sosyal olduğumuz bildiklerimizle değerlendirilmektedir.Ancak zeka alanlarımız bir çok nedenlere bağlı olarak aynı oranda gelişmemiştir.
  Zuhal Abla Anaokulu'nun beklentisi çocuklarımızın tüm zeka alanlarını etkili kullanabilmesidir.Böylece tüm zeka alanları gelişim gösterebilir.
  Zuhal Abla Anaokulu'nda çocuklarımızın ilgi ve becerilerini daha yakından takip ederek ilgi alanlarını öne çıkarmaktayız.Zuhal Abla Anaokulu'nun amacı okul öncesi Eğitiminde Mustafa Kemal Atatürk 'ün ilkelerini çağdaş ve evrensel kabul ettiğimiz M.E.B eğitim programları ile kaynak kitaplarımızla ortak bir çalışma yapmaktayız.

  Koşuyolu Zuhal Abla Anaokulunda 2014-2015 Yılı Eğitim Öğretim Yılı Kayıtları Başlamıştır. Yeni Kayıtlarımızda Erken Kayıt İndirimlerimiz Bulunmaktadır. Bu indirimlerimiz :
  - Kampanya süresi 15 Ağustos / 15 Eylül arasında geçerlidir.
  - Kardeş İndirimi %10
  - Öğretmen İndirimi %10
  - Memur İndirimi %10
  - Aynı zamanda 30 Ağustos tarihine kadar kayıt olan öğrencilerimize Erken Kayıt İnidirmi %10 uygulanacaktır.

                                                                                  ANAOKULLARI BURADA DESIGN BY  GÖRSEL SUNUM