Sevgi Bahçesi Anaokulu

Sevgi Bahçesi Anaokulu

SEVGİYLE BAŞLAYAN BİR ADIM...

Hakkımızda

" sevgiyle başlayan bir adım " diyerek 16 yıldır faal bir şekilde eğitim sektöründe hizmet vermekteyiz. okulumuz 3 katlı olup , kapalı oyun salonumuz, güneş alan ferah bahçemiz , yemek salonumuz ve her yaş grubu için ayrı sınıflarımız mevcuttur.

SEVGİ BAHÇESİ ANAOKULUMUZ 12 ay - 6 yaş gruplarına ayrı sınıflarda , alanında eğitim almış personelimizle eğitim öğretim hizmeti vermeye devam ediyor.sizde sevgi bahçesine çiçeklerinizi emanet etmek istiyorsanız biz burdayız...

Hedeflerimiz

yaptığımız araştırmalar ve aldığımız eğitimlerle öğrendikki dünyayı yönetmeye talip ülkeler ve insanlar çocuklarını 2 yaşından itibaren bir dahi olarak yetiştiriyorlar.yapılan bütün çalışmalar ,verilen eğitimler , kullanılan materyaller ,hatta beslenme şekillerini bile çocuklarının 5 duyusunu hatta 6. ve önemli duyuları olan merkezin (hipokampüs)kullanımına yönelik hazırlıyorlar. biz, tarihi ve kültürü ile zaten belli potansiyellere sahip bir milletiz.dolayısıyla çocuklarımızı milli manevi değerlerine bağlı ,beynini ,zihnini , duyularını ve duygularını en iyi şekilde kullanan dahiler olarak yetiştirmeye talibiz.

unutmayın ! aydınlık ,mutlu ,gelişmiş bir ülkenin mimarları doğru eğitilmiş çocuklar olacaktır. çocuklarınızın eğitimini rastlantıya veya zaaflarınıza emanet etmeyin. EMANETİ EHLİNE VERİNİZ.

 

Verdiğimiz Eğitimler

Türkçe Dil Etkinliği
Fen Doğa ve Matematik etkinlikleri
Okuma Yazmaya hazırlık çalışmaları
Sanat etkinlikleri
Oyun etkinlikleri
Yaratıcı drama
Görsel Eğitim etkinlikleri
İngilizce
Folklor
Satranç
Proje Çalışmaları
Sinema Tiyatro ve müze geziler
Bilgisayar
Jimnastik
Görsel eğitim etkinlikleri
Değerler eğitimi
Akıl Oyunları Akademisi

İletişim

Adres         : Bulgurlu Mahallesi İzzettinbey Caddesi. No:6\2 Üsküdar/İstanbul

Telefon      :0216 344 50 24 / 0216 412 47 05

 

                                                                                  ANAOKULLARI BURADA DESIGN BY  GÖRSEL SUNUM