Çamlıca İnci Yıldız Anaokulu


Çamlıca İnci Yıldız Anaokulu

Biz Kimiz ?

Geleceğin dünyasına yön veren insanlar, bugünün çocukları olacaktır. Bu noktadan hareketle eğitim liderlerinin en önemli görevi yeryüzü mirasçılarını nitelikli insanlar olarak yetiştirmektir. Okulumuzda eğitim faaliyetleri etkinlik temelli yapılandırılmış olup, bilişsel aktivitelerin yanında moral gelişimi sağlayıcı aktiviteler de bulunmaktadır.
Bu vesile ile  hedefimiz;

Sosyal becerileri gelişmiş, özgüvenli, varlığa karşı sevgiyle alaka duyan, dil becerisi ve ifade zenginliği kazanmış, öz denetimli, çevre duyarlılığına sahip, milli-manevi değerlerine bağlı ve bunların yanısıra akademik başarısı yüksek bireyler yetiştirmektir.

Kurucumuz

İNCİ YILDIZ Hanım,
ANADOLU ÜNİVERSİTESİ FAKULTE MEZUNU AYNI ZAMANDA İLK YARDIM UZMANLIĞI HİZYEN UZMANLIĞI İŞ GÜVENLİĞİ VE SAĞLIĞI EĞİTİMLERİNİ TAMAMLAYARAK  EĞİTİME OLAN AŞKI İLE GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRMEK ÜZERE OKUL ÖNCESİ EĞİTİM KURUMLARI İLE 1998 DE İŞ HAYATINA BAŞLAMIŞ 2004 SENESİNDE ŞERFALİDEKİ ŞUBESİYLE GELECEĞİN YILDIZLARINI YETİŞTİRMEK ÜZERE YOLA ÇIKMIŞTIR EVLİ VE İKİ ÇOCUK  ANNESİDİR.

Okulumuz

M.E.B BAĞLI, OKULUMUZ 3 KATLI MUSTAKİL, BİR BİNA OLUP 8 DERSLİKLİ GENİŞ FERAH SINIFLARI İLE 150 M2 YAZ BAHÇESİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN ÖZEL OLARAK TASARLANMIŞ MODERN ÇAĞDAŞ DİZAYNI İLE, HER KATTA WC, UYKU ODASI İLE YEMEKHANE VE SİNEMA TİYATRO SALONU MÜZİK VE DANS ODASI, FEN VE DOĞA  SINIFI KÜTÜPHANE İLE HER ZAMAN KENDİNİ GELİŞTİREN VE GELİŞMEYE AÇIK BİR OKULDUR KURUMLARIMIZDA HER SINIFTA BİR ASIL VE BİRDE YARDIMCI ÖGRETMEN BULUNMAKTADIR. İNCİ YILDIZ AİLESİ GÜLER YÜZLÜ ÜNİVERSİTE MEZUNU OLUP TECRÜBELİ VİZYON VE VİCDAN SAHİBİ  EĞİTİME AŞK İLE BAĞLI ÖĞRETMENLERDEN OLUŞMAKTADIR 

Okullarımız da 
Anaokulu(3-6 yaş) 

Ana kucağından ilk okula kadar çocuklarımızın her daim yanındayız.
SERVİS ARAÇLARI
özel dizayn edilmiş kendine ait yeni servis araçları ile servis öğretmeni ve kendine ait kadrosu ile hizmet vermektedir .
SERVİS GÜZERGAHLARI
Ümraniye-Ataşehir-Çekmekoy-Soyak Yenişehir-Çamlıca

Eğitim Anlayışımız

Okulumuzda etkisini kısa sürede yitiren bir yaklaşımdan çok çocuklarımızın davranışlarında olumlu, kalıcı değişiklikler meydana getirebilecek bir eğitim yaklaşımı benimsenmektedir. Bu anlayıştan hareketle çocuklarımızın oyun ve eğlence dünyalarından, erdemli insan olmanın koridorlarına açılan kapıları keşfetmelerini ve kendini tanıyan bireylerin yetişmesini
sağlamaktır.
Eğitim yaşamının ilerleyen yıllarında da değerlerini yaşayan, akademik başarısı yüksek topluma faydalı hizmetlerde bulunma bilinci gelişmiş, büyüklerine saygılı ve tüm varlığı sevgiyle kucaklayan, yaşadığı ortamı  okuyabilen ve insanlığa faydalı projeler ile lider olabilecek bir bilgi birikimine sahip bireylerin yetişmesi hedeflenmektedir.

BRANŞ DERSLERİ
*YABANCI DİL
*SANTRAÇ 
*EBRU
*MODERN DANS
*YÜZME ÖĞRETİMİ 
*ADAB-MUAŞERET
*HALK OYUNU
*MÜZİK EĞİTİMİ
*ORF EĞİTİMİ
*DRAMA
*DEĞERLER EĞİTİMİ
*AKIL OYUNLARI
*DİKKAT ZEKA GELİŞTİRME
  • Adres : Bulgurlu Mah. Bulgurlu Cad. Kireç Fırın Sok. No:5 Çağrı Market Yanı Üsküdar / İstanbul
  • Telefon: 0216 521 95 37 
    GSM: 0535 546 91 90
  • GSM: 0 542 772 01 61
  • GSM: 0 506 155 10 84
  • Anaokulundan Teklif Al
  • Should be Empty:

 

                                                                                  ANAOKULLARI BURADA DESIGN BY  GÖRSEL SUNUM