Serpil Abla Anaokulu

  

2-6 yas grubu Okul Öncesi Eğitim vermek üzere Serpil ÇETİN tarafından 1989 yılında İstanbul Göztepe'de kuruldu. Serpil Abla Egitim Kurumları'na ismini vermiş olan Serpil Çetin, uzun yıllar Milli Egitim'in çesitli kademelerinde görev yapmış bilimsel çocuk eğitimi konusunda uzmanlaşmiş deneyimli kurucumuzdur. Kısa zamanda başarılı çalışmaları ile Okul Öncesi Eğitimde büyük başarılar sağlayan okulumuz, 1997 yılında ilkokul bölümünü açtı. İlk ögretimin 8 yıl olarak değişmesi ile tekrar okul öncesi eğitime devam etti.

30 yılı aşkın tecrübesi ile Serpil Abla, üçüncü kuşak çocuklarını geleceğin başarılı bireyleri olarak yetiştirmeye devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı mevzuatına uygun olarak hazırlanmış ve yaş gruplarına göre drama, müzik, dans, jimnastik, bilgisayar, satranç, ingilizce, tiyatro, sinema ve gezilerle desteklenmiş çağdaş bir eğitim programı uygulanan anaokulumuzda eğitim ve öğretim adına yüksek standartlarda hizmet verilmektedir.

2005 yılında hizmete açılan anaokulumuz henüz çok yeni olmasına karşın bu alanda göstermiş olduğu titiz çalışmaları, uzman eğitim kadrosu, fiziksel koşullarının kalitesi ve eğitim anlayışıyla sektörde adından söz ettirmektedir.

Bir aile sıcaklığı, anne-baba şefkati, öğretmen sorumluluğu ve tecrübesi ile yola çıkan ekibimizin en önemli amacı, "Kendine güvenen, kendi başına karar verebilen, öğrenme isteği duyan, yaratıcı, meraklı, aktif ve neşeli çocuklar yetiştirmek" olacaktır. Emanet ettiklerinizin en değerli varlıklarınız olduğunu biliyor ve bu bilincin getirdiği sorumlulukla çocuklarımıza sınırsız olanaklar sunuyoruz. Bu nedenle de kendimizi tanıtmak ve sahip olduğunuz en değerli varlığınızın emin ellerde olduğunu bir kez daha dile getirmek istedik.

Neden Serpil Abla ?


Alanlarında uzmanlaşmış olan öğretmenlerimizle, çocuklarımızın periyodik olarak yanında bulunan psikoloğumuz-doktorumuzla, Atatürkçü düşünceden güç alan eğitim anlayışımızla, Türkiye'deki ve Dünya'daki yenilikleri izleyen uygulamamızla, çocukların sevgi, güven, oyun, arkadaş ihtiyacının karşılandığı ortamımızla, doğa ile bütünleşmiş emniyetli oyun bahçemizle, hijyen ve sağlığa önem veren anlayışımızla, velilerimizle sürdürdüğümüz etkin iletişimimizle, aydınlık, donanımlı ve tertemiz dersliklerimizle, fen ve doğa

deneyleriyle, bilim çalışmalarımızla, müzik, bale, dans, spor, yabancı dil etkinliklerimizle, dil yeteneklerini geliştirmeleri için sınıflarımızda drama ve kukla köşelerimizle, kitap sevgisi ve okuma alışkanlığı kazanmaları için sınıflarda kitap köşelerimizle, Çoklu Zeka Eğitim Metodu uygulamamızla, Sinema ve Tiyatro gösterilerimizle, gezilerimizle,

* İlk öğrenime ve yaşama hazır
* Kendine güvenen ve bu güveni özgürce ifade edebilen
* Sorumluluk alabilen ve sorunlara çözüm üretebilen
* Paylaşımcı
* Yaratıcı zekaya sahip
* İnsanı, çevreyi, hayatı ve sanatı seven bireyler yetiştirmek için Serpil Abla Anaokulu...

ETKİNLİK SAATLERİ: Etkinlikler, geniş bir yelpazede ve öğrencilerin tüm gelişim alanlarını destekleyici aşağıdaki disiplin alanlarında programlanmıştır:

  • Yabancı dil (Hafta içi her gün 1 saat)
  • Müzik ve orff eğitimi
  • Yaratıcı drama
  • Satranç
  • Modern dans, bale, halk oyunları gibi kinetik etkinlikler,
  • Jimnastik
  • Eğitici çevre gezileri

olarak gerçekleştirilmektedir.

İletişim

Adres:

Serpil Abla Anaokulu Ulus Cad. No:70 Dudullu
Çekmeköy Istanbul Türkiye

Tel:0216 466 00 80
GSM :0532 213 13 84 - 0533 568 69 88
Web: http://www.serpilabla.com

  • Anaokulundan Teklif Al
  • Should be Empty:


 


 


Bize Ulaşın

                                                                                  ANAOKULLARI BURADA DESIGN BY  GÖRSEL SUNUM