Batı Ataşehir Brightkids İnternational Preschool

   
     
Bright Kids Anaokulu Kadıköy ve Batı Ataşehir olarak iki ayrı şubede hizmet veren uluslararası bir anaokuludur. Okullarımızda 2 yaş itibarı ile oyun grubu, 3-5 yaş arası çocuklar için anaokulu programı ve 6 yaşda ilkokula hazırlık programıyla hizmet verilir. Tüm programlarımız native speaker öğretmenlerin oluşturduğu ekibimiz tarafından yönetilir.
Gülay Şengül Yağmur 1977 Adana doğumludur. Meslek yaşamına ingilizce öğretmeni olarak başlamış Adana, Ankara ve İstanbulda Milli eğitime bağlı okullarda görev yaptıktan sonra Amerikada ‘’İnstruction and Leadership in Education’’ alanında erken yaşda yabancı dil edinimi ve teknolojinin ikinci dil eğitimine entegrasyonu konusunda masterını tamamlamıştır. İngilizce eğitiminde programlama, müfredat yazılımı konusunda uzmandır. Yurtdışından döndükten sonra kendi çocuklarının İngilizce konuşma, anlama becerilerini aktif tutabilmek için sancılı okul arayışlarının ardından kendi kurumunu açmaya karar vermis ve Brightkids Preschool böylece doğmuştur.
BrightKids Preschool 2011 yılında ilk olarak Fenerbahçede açılmıştır. 2016 da Batı Atasehirde açtıgımız şubemizde dahil olmak üzere, okullarımızda tam gün yabancı dilde eğitim yapılmaktadır. Velilerimiz çocuklarının yaş grubu ve ihtiyaçları dahilinde tam gün, yarım gün yada 3 yaşın altındaki çocuklar için oyun grubu programlarını tercih edebilirler. Çocuklarımız Amerika, Canada, İngiltere deki yaşıtlarına paralel bir programla, yabancı öğretmenlerimiz tarafından tüm dünyadaki çocuk edebiyatı yayınları takibi, popüler şarkılar, drama ve akademik etkinliklerle doldurulmuş programlarını günlük yaşamın rutinleri olarak doğal ortamda yaşayarak ve yaparak öğrenirler.

Atasehir: Barbaros mah. Varyap blokları, Karanfil Sokak, A blok Villa 13, Ataşehir.İstanbul.

Cemil Topuzlu Caddesi İş Bankası Blokları A/2 Fenerbahçe - İstanbul

Tel: 0 216 363 08 02

Fax: 0 216 363 08 32

E-mail: info@brightkidspreschool.com 


  • Anaokulundan Teklif Al
  • Should be Empty:

 


Bize Ulaşın

                                                                                  ANAOKULLARI BURADA DESIGN BY  GÖRSEL SUNUM